ÜÇELLER Karoser olarak eski ortaklığımız dâhil 1964'den bu güne kamyon / kamyonet üzerine üst yapı imalatı hizmeti vermekteyiz. Bugün marangoz, press ve montaj atölyelerinde çalışan imalat ve montaj ekipleriyle kaliteli hizmet vermekteyiz Ana konumuz karoser ve damper imalatı olup her türlü kamyon ve kamyonet üzerine üst yapı imalatı ve montajını yapmaktayız. Yeni fabrikamız Ankara yolu üzeri 4. Km Beypazarı'nda bulunmakta olup alanı 2820 m2 kapalı, 7680 m2 açık, toplam da 10500 m2'dir. ÜÇELLER Karoser Oto. İnş. San. Tic. Ltd. Şti. Siz müşterilerimizin memnuniyeti ve güveni ile güçlenerek ilerlemektedir.

            Ayrıca özel imalatlarımız hakkında kısaca bahsedelim. Beypazarı'nda ilk alüminyum kapaklı kasa yapımı firmamız tarafından gerçekleştirilmiştir. Rulo saçlar için havuzlu karoser, tenteli karoser, yan ve üst kayar brandalı karoser, yan kayar babalı ve brandalı karoserde yapmaktayız (Ürünler bölümünden inceleyebilirsiniz). Tonaj uygulamasından dolayı hafif kasa imalatımız sürmektedir. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve istenen ebatlarda, zamanında teslimat yapmak her zaman ilkemiz olmuştur.

            Ahşap kasalarımız tamamen fırınlanmış sarıçam keresteden yapılmakta olup, imal etmiş olduğumuz bütün kasalarımıza fırınlı boya uygulanmaktadır. Üretim hatlarımızda düz dorse ve damper dorse imalatımız sürmektedir.

            Kamyon karoseri dışında, mobilya ve inşaat sektörlerinde de, siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Aydın - Didim'de yazlık tek katlı, dubleks villalar yapmaktayız. Mobilya sektöründe ise Ankara - Beypazarı ilçesindeki satış mağazamızda ahşap ve metal mobilya (yatak odaları, ranza, genç odası, çocuk odası, bebek odası, salon takımları, oturma grupları, beyaz eşya, bisiklet, küçük ev aletleri, elektronik eşya, halı, kilim) ve daha birçok konuda faaliyet göstermekteyiz.

            ÜÇELLER
Karoser Oto. İnş. San. Tic. Ltd. Şti. 20 Temmuz 2005 tarihinde Meyer Kalite Yönetim Sistemleri Belgelendirme kuruluşu tarafından, Alman TUV - CERT ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi belgesi ile belgelendirilmiştir.

"Binlerce referansımızla sizlere hizmet vermekten gurur duyarız."

MEMNUNİYETİNİZ İLKEMİZDİR.

 ELİT GRAFİK TASARIM