ÜÇELLER KAROSER olarak eski ortaklığımız dahil 41 yıldır kamyon / kamyonet üzerine karoser imalatı hizmeti vermekteyiz. Bugün marangozhane press ve montaj atelyelerinde çalışan imalat ve montaj ekipleriyle kaliteli hizmet vermekteyiz Ana konumuz karoser ve damper imalatı olup her türlü kamyon ve kamyonet üzerine karoser imalatı ve montajını yapmaktır. Buna bağlı olarak Türkiyede ilk imal edilen Mercedes - Benz marka kamyona karoser (kasa) imalatı firmamız tarafından yapılmıştır. Karoser imalatı Ankara'nın Beypazarı ilçesi, marangozlar san.sit. 4. cad. de bulunmakta olup, toplam kapalı alanı 1500 m2, toplam açık alanı ise 1200 m2 dir. Halen inşaatı sürmekte olan, 2400 m2 kapalı, 8100 m2 açık, toplam da 10500 m2 'lik yeni yerimize 2006 yılında geçilecektir. Yurt içinde karoser, inşaat, mobilya sektörleri, yurt dışında da, metal eşya, çelik konstrüksüyon gibi sektörlerde hizmet veren Üçeller Karoser Oto.İnş.San.Tic.Ltd.Şti. siz müşterilerimizin memnuniyeti ve güveni ile güçlenerek ilerlemektedir.

 

Ayrıca özel imalatlarımız hakkında kısaca bahsedelim. Beypazarı'nda ilk alüminyum kapaklı kasa yapımı firmamız tarafından gerçekleştirilmiştir . Tonaj uygulamasından dolayı hafif kasa imalatımız sürmektedir. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve istenen ebatlarda, zamanında teslimat yapmak her zaman ilkemiz olmuştur.

Ahşap kasalarımız tamamen fırınlanmış sarıçam keresteden yapılmakta olup, imal etmiş olduğumuz bütün kasalarımıza fırınlı boya uygulanmaktadır. Üretim hatlarımızda düz dorse ve damper dorse imalatımız sürmektedir.

Kamyon karoseri dışında, mobilya ve inşaat sektörlerinde de, siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Aydın - Didim'de yazlık tek katlı, dubleks villalar yapmaktayız. Mobilya sektöründe ise Ankara - Beypazarı ilçesindeki satış mağazamızda ahşap ve metal mobilya (yatak odaları, ranza, genç odası, çocuk odası, bebek odası, salon takımları, oturma grupları), beyaz eşya, bisiklet, motorsiklet, küçük ev aletleri, elektronik eşya, halı kilim ve daha birçok konuda faaliyet göstermekteyiz.

Üçeller Karoser Oto.İnş.San.Tic.Ltd.Şti. 20 Temmuz 2005 tarihinde Meyer Kalite Yönetim Sistemleri Belgelendirme kuruluşu tarafından, Alman TUV - CERT ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi belgesi ile belgelendirilmiştir.

MEMNUNİYETİNİZ İLKEMİZDİRELİT GRAFİK TASARIM